Ремонт дверей

Установка броненакладок, броньованих ручок, антивандальних магнітних накладок, пластин на дверні замки. Броненакладки Cisa, Mottura, DiSec, Abus, Cipierre, Apecs, Kale.

Що таке Броненакладка? Це захисний елемент для циліндрових замків. Зазвичай має форму шайби і видна зовні двері.

Для захисту сувальдних замків зазвичай використовуються марганцеві пластини, захисні броненакладки (DISEC), а для сувальдних замків CISA – так званий сувальдний циліндр або Піновіт накладка.Ключ можна ввести в замок лише після того, як ви зробите оборот ключа в самому захисному циліндрі. При повороті ключа в захисному циліндрі забирається шторка, яка захищає замок від проникнення відмичками.

Для чого необхідно встановлювати броньовану накладку?
Оскільки в циліндрових замках найвразливіша частина – це циліндр (личинка), то більшість зломів припадає саме на цю частину замку. Броненакладка перешкоджає прямому доступу до личинки. Кожен виробник замків рекомендує встановлювати броненакладку на замок для збільшення ступеня захисту.

Броненакладки допомагають запобігти такі види злому як вибивання, висвердлювання, виривання циліндра, а також вирізання замкової частини.

Які бувають броненакладки? Врізні, накладні, зсувні магнітні антивандальні, броньовані ручки.
За якістю захисту накладні броненакладки (наприклад Kale) поступаються врізним аналогам, оскільки кріпляться до зовнішнього листу металу і їх простіше збити. За вартістю вони дешевші врізних.
Врізні броненакладки випускають компанії CISA, MOTTURA, CIPIERRE, ATRA, DISEC, MUL-T-LOCK добре себе зарекомендували. Вважаються найнадійнішими по захисту замків від злому, оскільки кріпляться не до зовнішнього листу металу, а безпосередньо на замок. Слід звернути увагу на те, що врізна Броненакладка не повинна занадто сільновиходіть за площину дверного полотна. В ідеальному варіанті може виступати на 1-3 мм. В іншому випадку за виступаючу частину можна зачепитися і спробувати вирвати захисну накладку.

Особливу увагу заслуговує броньований гарнітур – бронеручкі від компанії ABUS. Являє собою звичайні дверні ручки на броньованій планці, які можна встановити практично на будь циліндровий замок. Гідна захист для будь-якого типу дверей.

Від «любителів» зіпсувати чужий замок, наприклад, налити клей або кинути сміття в замкову щілину, замки можна захистити, поставивши антивандальную магнітну накладку DiSec. Встановлюється як на циліндрові, так і на сувальдні замки. Принцип роботи простий: магнітним ключем (у комплекті з накладкою) ви зрушуєте кришку накладки, відкривається доступ до замкової щілини. Ви вставляєте ключ від замка і закриваєте / відкриваєте двері. Так само накладка хороша тим, що не дозволяє скористатися відмичками та методом «бампінг».

Для захисту внутрішнього механізму замка від висвердлювання встановлюється марганцева бронепластина. Можна поставити як на сувальдні, так і на циліндрові дверні замки. Встановлюється між замком і полотном двері.

Броненакладки для циліндрових замків