Ремонт дверей

Коли можливий ремонт дверного замка?

Найчастіше ламається не весь замок, а тільки його частину або деталь. У цьому випадку доцільно провести ремонт дверних замків.
Іноді Ви можете подумати, що замок остаточно зламаний, а насправді лише вийшов з ладу циліндр (личинка). Майстер швидко і недорого його замінить. Адже ремонтувати дверні замки, звичайно, дешевше, ніж поміняти їх повністю.

Ремонт замків у металевих дверей може здійснюватися з різних причин, на жаль уникнути термінової заміни замка не завжди представляється можливим. Трапляється, що ключ ламається і залишається в замку, зламалася дверна ручка або засув (ригелі) не висуваються до кінця. У таких ситуаціях, є можливість провести ремонт зламаного замка, але якщо виявиться, що це об’єктивно неможливо, то доведеться його поміняти.

У кожному разі, наш майстер запропонує Вам варіанти подальших дій після огляду стану дверного механізму. Якщо ремонт замку можливий, майстер постарається попередньо оцінити вартість ремонту, також буде зрозуміло на що і за скільки його можна замінити. Після цього ви зможете прийняти зважене рішення.

Якщо зламаний старий замок застарілої моделі, краще з точки зору безпеки замінити його на новий, більш сучасний і зручний в експлуатації. Наприклад таких виробників як: CISA, MOTTURA, EVVA.

Розцінки

Вартість послуг наших майстрів всього від 100 грн, докладніше всі види робіт описані в розділі Прайс-лист.

Що б не трапилося з Вашим замком, важливо щоб діагностику та ремонт робив кваліфікований майстер. Некомпетентність «фахівців», які розкривають Вам двері в екстреної сітауціі, також може призвести до ремонту замків і самої вхідних дверей.

Крім цього, причиною відмови замку може виявитися перекіс полотна дверей через ослаблення кріплення або зносу петель, перекіс відповідної частини замку встановленої на дверній рамі і т.п. Всі подібні несправності слід усунути, перед тим як встановити нові замки. У будь-якому випадку, зверніться до наших фахівців з проханням оглянути двері і замки, і дати свій висновок.

Ми здійснюємо ремонт замків різних виробників: CISA (Чизай, Італія), MOTTURA (Моттура, Матура, Італія), DIERRE-ATRA (Дієр-Атра, Італія), MUL-T-LOCK (Мультілок, Ізраїль), KALE (Кале, Туреччина ), SECUREMME (Секурема, Секуремме, Італія), ABUS (Абус, Німеччина), ISEO (Ізео, Італія), GERDA (Герда, Польща), TESA (Тесу, Іспанія), EVVA (Євва, Єва, Австрія), KABA ( Каба, Австрія), ГАРДІАН, ЕЛЬБОР, МЕТТЕМ, КЛАС, САМ, АПЕКС (Китай) …..