Хочете поміняти замок на двері і не знаєте як це зробити? Найпоширеніша послуга, за якою звертаються до нас клієнти – поміняти замок в дверях. Більшість людей не замислюється який страж охороняє їх спокій, поки не зіткнуться з проблемою заміни зіпсованого замку. Щоб поміняти замок, треба правильно підібрати модель відповідну для установки замість старого. Легше встановити механізм точно такої ж моделі і марки. Якщо цей варіант не влаштовує з якихось причин, слід звернутися до майстра по заміні замків. Варто врахувати, що не всі моделі замків взаємозамінні. Більше того, деякі замки мають свої нюанси при установці. І звичайно ж, новий замок повинен перекривати всі отвори в двері, що залишилися від попереднього механізму. У разі масштабної переробки, спрямованої на удосконалення захисних властивостей двері, а зокрема замків, можна скористатися нашим сервісом з ремонту вхідних дверей, отримавши при цьому адекватну знижку на надавані послуги.

Поміняти замок в металевих дверях.
Замки на двері встановлюються різним способом, відповідно вони бувають врізні, вкладні, накладні і навісні. Від способу установки замку в двері залежить вартість робіт по зміні замку – від 100грн. до 2500 грн. Асортимент замків величезний: від недорогих моделей вітчизняного та китайського виробництва, до вдосконалених моделей замків і циліндрів вважається імпортних, так і вітчизняних фірм-виробників.

Поміняти замок, який встановлений врізним або накладним способом проблем не складе. Інша справа, якщо замок встановлений вкладним способом. При зміні вкладного замку буде потрібно розбір / збір дверного полотна, щоб дістатися до механізму. Загубили ключі від замку і що робити? Доведеться або змінювати сувальдний замок цілком, або змінити личинку циліндрового замку. Якщо ви заздалегідь не подумали про таку ситуацію і ваш замок без перекодування, то має сенс все ж витратити N суму і поставити замість вашого замку замок з функцією переходу на новий комплект ключів.

Загубився ключ і не знаєте що робити в такій ситуації?

Поміняти ключі від замка сувальдного можна двома способами: помінявши замок цілком, або перекодувати під новий комплект ключів. Перекодування можлива не у всіх замках, а лише в тих, де передбачена ця функція. Подібні замки випускають італійські компанії Mottura, Cisa, Atra (Dierre), Securemme і російська компанія Гардіан.

Поміняти ключі від циліндрового замку просто – досить поміняти циліндр («личинку») замку, не чіпаючи основний механізм замикання.

Как поменять личинку замку?

Личинка – змінний елемент циліндрового замку, який відповідає за секретність. Так само це і вразливе місце циліндрового механізму, оскільки злом замку в 90% випадків здійснюється саме в цьому місці. Личинки (циліндри) доводиться міняти найчастіше. Крадіжка або втрата ключів, застряглий ключ у замку, переїзд у нову квартиру і багато-багато інших причин поміняти личинку в замку (циліндр). Личинку поміняти простіше, ніж замок цілком, і що немало важливо, дешевше. Більше того, циліндри мають стандарт. У Росії – це євростандарт, тому все розмаїття циліндрів можна встановити в будь циліндровий замок. До слова, замок і циліндр (личинка) можуть бути різного виробництва, наприклад: у циліндровий замок Mottura (Італія) можна поставити циліндр Evva (Австрія). Так само існують циліндри з шестерінкою – для замків MUL-T-LOCK, SUPERLOCK і аналогів. Подібні ціліндри поряд зі звичайними (тобто під «прапорець») випускають фірми MUL-T-LOCK, EVVA, KABA. Поміняти личинку під шестірню також не складе великої праці для наших майстрів.

Оскільки циліндр – слабка ланка, досить уразливий, не слід нехтувати додатковим захистом, а саме поставити захисну броньовану накладку. Кожен виробник рекомендує встановлювати броненакладку, незалежно від того, наскільки вдосконалений циліндра встановлений в двері. Так, кілька моделей циліндрових механізмів мають достатній захист проти кримінального розтину. Але в більшості випадків клієнти заощаджують на своїй безпеці. Тому ми настійно рекомендуємо, помінявши личинку, встановити бронезащітную накладку.

Кого запросити, щоб поміняти дверний замок?

Який б не було завдання: поміняти личинку або весь замок, змінити ключі від замку – звертайтеся в нашу спеціалізовану сервісну службу Замки-Москва. Майстер приїде у зручний для вас час з асортиментом замків і личинок, з яких завжди можна підібрати гідний варіант для заміни.

Як викликати майстра для заміни замка?

Для цього достатньо зателефонувати нам 38 096 999 8887, і залишити заявку. Окреслити проблему. І майстер з повним асортиментом дверних механізмів у Вас вже сьогодні.

Наші майстри завжди готові допомогти вам з заміною дверних замків. Ми вирішимо будь-які проблеми при експлуатації металевих (сталевих, залізних) дверей і замків у них.

При заміні замків в металевих дверях існують тонкощі, про яких клієнтам важливо знати.

  1. Деякі моделі замків мають вертикальний привід, тобто ригелі (тяги, штирі), які додатково фіксують ваші двері вгору і вниз, коли ви закриваєте замок. При цьому тяги можуть бути приєднані до вашого замку, або відсутні. Щоб замінити замок з вертикальним приводом (подсоедіненним!), необхідно вашу двері розібрати, тобто зняти оббивку або панель МДФ, зняти всю фурнітуру і т.д. Зустрічаються іноді нерозбірні двері, що ускладнює процес заміни замка. На місці наш майстер зможе точно оцінити ситуацію, і запропонує кращу (для Вас!) Рішення по заміні.
  2. Не кожен механізм підійде замість вашого. Не всі замки взаємозамінні. Це обумовлено різними розмірами замків (висота, ширина, глибина, а так само розміщення замкової щілини і отвори для ручок). Так само роль відіграє і товщина самих дверей, внутрішня конструкція (так званий «кишеню»), куди виробляється установка дверного замка. Все це слід враховувати при підборі доступних варіантів. Це вже наша компетенція.
  3. Вибирати замок слід виходячи з його характеристик, а не через зовнішній вигляд. Докладніше про кожної марки і моделі ви можете дізнатися у наших фахівців. Заміна дверних замків в металевих дверях індивідуальна для кожної двері і замків вже встановлених в ній – зателефонуйте нам, і ми навіть по телефону постараємося максимально точно оцінити саме ваш випадок.
  4. Якщо на вашій металевих дверей встановлені замки сувальдні (сейфові), циліндрові, ригельні, то підібрати новий замок, не бачачи його і двері, у якій він встановлений все ж складно. Вибрати новий механізм для заміни можна знаючи марку встановленого замка або його назву. Якщо ці дані не відомі, то простіше викликати нашого фахівця, який точно визначить модель вашого механізму і запропонує встановити новий аналогічний замок, або іншу модель, яка підходить саме на ваші двері. Повний асортимент усіх механізмів завжди в наявність у майстра.