Заміна дверних замків.

За цією послугою зазвичай звертаються в наступних випадках:

Якщо зламався замок.

Проблема із замком може проявлятися по-різному: ключ не до кінця заходить в замок, заїдає «язичок», ключ не чинить всі обороти, зламалася ручка і т.д. Наш майстер зможе швидко оцінити проблему, і сказати, що слід зробити, і скільки це коштуватиме.

Наприклад:

 • замінити личинку замку, якщо замок циліндровий,
 • перекодувати замок, якщо в ньому передбачена подібна функція,
 • полагодити ручки,
 • розточити відповідну частину замку,
 • поміняти ключі від дверного замка,
 • замінити сувальдний (сейфовий), циліндровий замок або полагодити його
 • поміняти ваш замок на аналогічний або встановити іншу модель замку, відповідну для заміни

Розцінки

Послуги із заміни замків у нас коштують від 100 грн. Детальну вартість послуг ви можете подивитися в розділі Прайс-лист.

Зателефонуйте нам сейчаc +38 096 999 8887, ми відповімо на будь-які ваші запитання!
Якщо власник загубив ключі або їх вкрали.

Що потрібно робити:

 1. Найпростіше – це заміна личинки замка, якщо замок циліндровий;
 2. можлива перекодування замку, якщо замок має подібну опцію;
 3. і нарешті, повна заміна дверних замків на аналогічні або більш надійні.

Якщо квартиру обікрали, зламали двері і т.п.

Наша порада:

 • повністю поміняти замки (нинішні за фактом не надійні і могли бути пошкоджені при зломі),
 • замінити личинку замку,
 • встановити захисні броненакладки,
 • зміцнити конструкцію дверей,
 • встановити замок-невидимку,
 • встановити сигналізацію

При заміні дверних замків майстер запропонує Вам найкращий варіант за співвідношенням ціна – якість і проконсультує про найбільш надійних моделях замків і циліндрів.
Якщо переїхали в нову квартиру, офіс і т.д.

При переїзді заміна замків в металевих дверях необхідна, оскільки невідомо в кого з Попереднє орендарів могли залишитися ключі від вашого нового житла, офісного приміщення, орендованої квартири. Заміна замків в залізній двері забезпечить вам безпеку.

Ключі від циліндрів (личинок) Ключі від сувальдних замків Ключі від замків типу «хрест»
Ключі від різних циліндрових механізмів Ключі від сувальдових (сейфових) замків Хрестоподібні ключі

Наші майстри завжди готові допомогти вам з заміною дверних замків. Ми вирішимо будь-які проблеми при експлуатації металевих (сталевих, залізних, …) дверей і замків у них.

При заміні замків у металевих дверях існують тонкощі, про яких клієнтам важливо знати.

Деякі моделі замків мають вертикальний привід, тобто ригелі (тяги, штирі), які додатково фіксують ваші двері вгору і вниз, коли ви закриваєте замок. При цьому тяги можуть бути приєднані до вашого замку, або відсутні. Щоб замінити замок з вертикальним приводом (подсоедіненним!), необхідно ваші двері розібрати, тобто зняти оббивку або панель МДФ, зняти всю фурнітуру і т.д. Зустрічаються іноді нерозбірні двері, що ускладнює процес заміни замку. На місці наш майстер зможе точно оцінити ситуацію, і запропонує найкраще (для Вас!) Рішення щодо заміни.
Не кожен механізм підійде замість вашого. Не всі замки взаємозамінні. Це обумовлено різними розмірами замків (висота, ширина, глибина, а так само розміщення замкової щілини і отвори для ручок). Так само роль відіграє і товщина самих дверей, внутрішня конструкція (так званий «кишеню»), куди встановлюється замок. Все це слід враховувати при підборі доступних варіантів. Це вже наша компетенція.
Вибирати замок слід виходячи з його характеристик, а не за зовнішнього вигляду. Докладніше про кожній марці і моделі ви можете дізнатися у наших фахівців. Заміна дверних замків у металевих дверях індивідуальна для кожної двері і замків вже встановлених в ній – зателефонуйте нам, і ми навіть по телефону постараємося максимально точно оцінити саме ваш випадок.
Якщо на вашій металевих дверей встановлені замки сувальдні (сейфові), циліндрові, ригельні, то підібрати новий замок, не бачачи його і двері, в якій він встановлений все ж складно. Вибрати новий механізм для заміни можна знаючи марку встановленого замка або його назву. Якщо ці дані не відомі, то простіше викликати нашого фахівця, який точно визначить модель вашого механізму і запропонує встановити новий аналогічний замок, або іншу модель, яка підходить саме на ваші двері. Повний асортимент усіх механізмів завжди в наявності у майстра.