Ремонт дверей

Що таке перекодування?

Перекодування або перепрограмування замку – операція по зміні коду замку (керуючого механізму), яка забезпечує скасування старого коду та встановлення нового. Тобто при втраті або крадіжці ключів не треба міняти замок цілком. Змінюється змінний елемент замку і старими ключами вже не можна відкрити ваш замок. Змінним елементом може бути як змінний секретний блок (нуклео), так і личинка (циліндр). Це залежить від системи замку: Сувальдная або циліндрична.

Чому замок з функцією перекодування краще?

Часто ремонт замку за вартістю зіставимо з установкою нового. Тому, в разі поломки, ми пропонуємо Вам поміняти замок на замок з перекодуванням. Це дозволить надалі уникнути безлічі проблем, пов’язаних з втратою або крадіжкою ключів, оскільки в подібних ситуаціях завжди постає питання про заміну дверного замка або личинки. Замінити циліндровий механізм (личинку) не складе великої складності, інакше ситуація йде з замками сувальдового типу. Не завжди є можливість швидко і без великих фінансових витрат поміняти встановлений в металевих дверей сувальдний замок. Трапляється, що для цього необхідно розібрати дверне полотно. Це досить дорога і трудомістка процедура, що вимагає чимало часу. Тому, встановивши перекодіруемий замок, Ви можете надалі заощадити на заміні замків як таких.

Перекодування замків, зміна ключів.

Ми пропонуємо Вам послугу з перепрограмуванню замку – перехід на новий комплект ключів. Замок залишається колишнім, але з новими ключами. Це дозволить Вам заощадити свої власні кошти і час. Перекодувати сувальдні замки в металевих дверей, поміняти личинку (циліндр), досвідчені фахівці допоможуть вам зробити це в найкоротші терміни. Замки можна перекодувати необмежену кількість разів. Це дозволяє не змінювати дорогі та надійні замки, зберігаючи при цьому необхідну конфіденційність і ступінь секретності. Після перекодування старі ключі вже не підійдуть до вашого замку, що дозволить запобігти доступу в приміщення небажаним ліцам.Все що вам знадобиться для цього – лише нові ключі, які ви можете придбати у нас. Перекодування замку вимагає менше витрат, ніж повна заміна механізму.

На даний момент існує два способи перекодування сувальдних замків – зміни ключів.

1.Перекодірованіе замку з торця дверей (замки Матура, Чизай) – торцевої привід перекодіруемий механізму, який розташований на торці замку під нижнім ригелем.

2.Перекодіровать замок, замінивши змінний секретний блок – нуклео, секретка, личинка, циліндр.

Сувальдні замки перекодуються одним із двох способів. У циліндрових замках змінюється личинка (циліндр) – змінний секретний елемент замку.

Перекодування замків Mottura

Залежно від моделі замку Mottura (Матура) змінити ключі можна, перекодувавши замок одним із двох способів. У замках Mottura (Матура) змінний блок називають нуклео (нукл). Перекодіруемие замки Mottura (Матура), залежно від моделі, можуть містити нуклео різних видів: Compact, Quick, Replay. До того ж поміняти ключі можна перекодувавши нуклео, але це залежить від її моделі. Нове покоління замків Mottura, взаємозамінних з замками CISA (Чизай) надає ще й можливість оперативно замінити старий комплект ключів за допомогою перекодування з торця дверей. Спеціальний ключ дозволяє здійснювати перекодування нуклео з боку ригелів. При даному способі перекодування немає необхідності демонтувати панель або накладку. У плані зручності в експлуатації, замки Матура, на наш погляд, надають величезну кількість варіантів моделей і модифікацій замків, з яких можна підібрати саме те, що буде задовольняти вашим вимогам.

Перекодування замків CISA

Замки компанії CISA (Чизай) перекодуються з торця дверей. Принцип перекодування – механічне зміна конфігурації сувальд під час процесу перекодування. Єдиний мінус замків CISA (Чизай) з перекодувала – це зниження секретності замку в порівнянні з замками без функції перепрограмування.

Замки компанії DIERRE – ATRA (Діерре-Атра) і SECUREMME (Секуремма) перекодуються за допомогою заміни секретного блоку – нуклео.Прічем, якщо зазвичай системою зміни нуклео оснащені сувальдні замки, то в замках SECUREMME нуклео є і в циліндрових замках.