Ремонт дверей

РОЗКРИТТЯ МЕТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ І ЗАМКІВ

Професійне розтин дверного замка.

Навряд чи у кого виникнуть сумніви, чи варто викликати майстра по розтину замку, якщо двері зачинилися або заклинив замок. Може бути, вашій сусідці стало погано. Можливо, екстрене розтин замків врятує людині життя. Будь-який з нас поспішить викликати майстра, щоб розкрити двері. Причин для розтину замків може бути безліч. Широко поширена причина – крадіжка (втрата) або поломка ключів.

А двері при розтині не постраждає?

Фахівці нашої компанії при розтині працюють тільки з замками, без пошкодження дверей, зберігаючи їх працездатність надалі. При неможливості зберегти працездатність, замовник попереджається заздалегідь і рішення про розтин залишається виключно за ним.

Економія на кваліфікованої допомоги з розкриття замків може обернутися для ваших вхідних металевих дверей дорогим ремонтом.

Скільки коштує розкрити двері або замок?
Вартість розтину замків варіюється від 100 до 3000 грн. Ціна послуги по розтину дверних замків залежить від складності робіт, типу замка, наявності захисних елементів.

Виїжджаємо на відкриття замків і дверей у будь-який район, Львова та Львівської області.

Як викликати майстра розкрити замок у Львові?

Подзвонивши в нашу службу термінового розтину замків, поясніть вашу проблему, назвіть адресу та контактні дані. Після того, як фахівці приїдуть, вам потрібно буде пред’явити доказ, що треба розкрити замок в приналежної вам квартирі або приміщенні. Необхідно це для того, щоб нашими послугами не змогли скористатися злочинці. Всі роботи з відкриття дверей виробляються на законній підставі, лише за пред’явлення Вами документів на власність – свідоцтво про власність, або паспорта з пропискою за даною адресою. У разі, коли документи на квартиру знаходяться всередині, розтин можливо при поруці сусідів по майданчику і дільничного.

У яких випадках майстер не стане розкривати двері:

  • сварка між родичами, коли хтось когось не пускає в квартиру
  • судові розгляди. Ми відкриємо двері в цьому випадку тільки за рішенням суду в присутності судових приставів і дільничного інспектора, на руках у клієнта повинен бути виконавчий лист. При дотриманні цих умов майстер виконає свою роботу.
  • Якщо у вас немає ключів і документів на руках і сусіди вас не знають

Служба розтину замків. Ми можемо розкрити замок будь-якої складності – телефонуйте нам, незалежно від типу вашого замку. Наші співробітники вироблять відкриття замків терміново і акуратно. Розкриваємо замки і вітчизняного, і зарубіжного виробництва: Mottura, Mul-t-lock, Superlock, Masterlock, Cisa, Dierre (Atra), Kale, Securemme, Mauer, Iseo, Abus, Abloy, Apeks, Fayn, Fiam, МЕТТЕМ, Ельбор, Гардіан, Герион, САМ, ВАЗ, Барановичі і т.д.

Замки: розтин і заміна Якщо вам необхідно розтин і заміна замку, або ремонт дверних замків, ви також можете звернутися в нашу організацію. Ми здійснимо відкриття замків будь-якої складності, після чого допоможемо встановити на ваші двері новий замок. Відкриття і заміна замку може проводитися одночасно. Якщо після робіт з розкриття потрібно замінити що вийшов з ладу замок, майстер може відразу ж встановити новий механізм. Завжди в наявності великий асортимент замків як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

Розтин дверей і встановлення замків. Ми виїжджаємо на відкриття замків у двері будь-якого виробництва. Наші фахівці роблять розтин замків акуратно, не пошкоджуючи двері. Ми працюємо з тими ж виробниками замків, що і фірми з виготовлення дверей. У деяких випадках ми готові запропонувати кращу альтернативу з установки замків і личинок. Надаємо послуги по розтину та встановлення замків у дверях: Форпост, ТОРЕКС, Став, Німан, Ягуар, Сезам, Гардеза, Гардіан, Легран, Леганза, Барс, Герда, Мультілок (MUL-T-LOCK), Мастерлок, Суперлок, Маген, Діерре (DIERRE), «Двері на прізвисько звір», «Міцний горішок», Ельбор, Клинские двері, Еста (ESTA), Юніон та багатьох інших вітчизняних і зарубіжних виробників. Ми накопичили чималий досвід, який нам допомагає виконувати свою роботу швидко і якісно.