CРОЧНО аварійне відкриття дверних замків! Установка замків!

Типова ситуація, коли потрібно наша допомога – Ви забули ключі в квартирі і зачинили двері, хтось забив замкову щілину сміттям, або замок зіпсований в результаті невдалої спроби злому дверей. У всіх цих ситуаціях ми вам допоможемо. Тим більше варто звернутися до нас, якщо час іде на хвилини, наприклад в замкненій квартирі залишилася маленька дитина, важко хвора людина, або не вимкнули газ. Розтин дверей ми виробляємо цілодобово, без вихідних.

Вартість розтину дверей починається від 150 грн., Залежно від складності та поломки встановленого замку. Далі, якщо необхідно, виконаємо ремонт або заміну замку. У майстра з собою завжди в наявності набір замків на вибір.

Розтин дверей виконується тільки при підтвердженні Ваших прав на Розкривати об’єкт .

Розтин дверей і аварійний злом замків найбільш часті заявки в нашу компанію. У всіх ситуаціях таких як: як раптово закрилася двері, втрата ключа та інші неприємні моменти, наслідком яких є неможливість потрапити у власну квартиру, відкрити двері, знайомі більшості людей, наші фахівці зможуть прийти до Вас на допомогу.

Слід також зазначити, що розтин дверей, у тому числі і аварійний злом замків, проводяться нами тільки сучасним, професійним обладнанням. А висока кваліфікація наших майстрів гарантує, що після всіх проведених робіт Ваша двері не буде зіпсована. У самому гіршому варіанті – Вам знадобиться тільки змінити дверний замок, але в більшості випадків розтин замку відбувається без пошкодження механізму замка і після розтину замок продовжує справно працювати.

В установці замку ми Вам, до речі, зможемо допомогти. Адже установка замків-також входить до переліку наших послуг.

І так у Вас:

Зачинилися двері, а ключі залишилися в квартирі? Зламався замок? Втратили ключ?

Не поспішайте зламувати двері. Зателефонуйте нам!

Наші майстри займаються розкриттям і установкою замків на двері будь-якої складності по Львову та Львівській області. Розтин дверей проводиться з використанням спеціального інструменту зарубіжних виробників. Тому в більшості випадків Ваші двері буде відкрита без пошкодження її конструкції і зовнішнього вигляду. Деякі моделі замків також залишаться в працездатному стані.